Kurum Profili

Faaliyet hayatına 1980 yılında başlayan SEM Transformatör, kuruluşunun hemen akabinde trafo üretimine başlamış ve çalışmalarını bu yönde şekillendirmiştir. Süreç içerisinde pazardaki gelişmeleri takip eden SEM Transformatör, bu gelişmelere ayak uydurarak üretimine teknolojiyi entegre etmiştir.


Profesyonel tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulan SEM Transformatör, bu tecrübenin getirdiği cesaret ve ekibin birbirine duyduğu güven ile kısa sürede sektörünün önemli firmaları arasında yerini almış ve 1993 yılında TSE Belgeli üretime geçmiştir. ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 belgeleri ile başarısını ve kalitesini belgeleyen kuruluş, böylece teknik alt yapısını ve güçlü üretim kapasitesini birleştirmiş bulunmaktadır.

Zaman içerisinde çalışmalarına hız kazandıran, üretim, satış öncesi hizmetler, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşan kuruluş, 2010 yılında son teknoloji ekipman ile donatılmış, güçlü üretim kapasitesine sahip yeni fabrikasına taşınmıştır. Türkiye Pazarında markalaşma çalışmaları üzerinde yoğunlaşan SEM Transformatör, uluslararası platformda da yerini almış bulunmakta ve bugün Avrupa, Afrika, Asya ve Orta Doğu’da 25’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Misyon

 “Enerji sektörünün ihtiyaçlarını analiz ederek üretiyoruz.”

SEM Transformatör, enerji sektörünün gerekliliklerini ve ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde öngörerek, trafo üretimini uluslararası standartta gerçekleştirmeyi ve müşteri  memnuniyetini daima arttıracak bir anlayışla, sektörde lider konumda söz sahibi olmayı kendisine misyon olarak benimsemiştir.

Vizyon

“Müşterilerimize en kaliteli ürünü en doğru metotlarla sunmak için çalışıyoruz.”

Evrensel kalite ve standartlarda üretim için çalışan SEM Transformatör, üretim hedeflerini son teknolojiyi kullanan en iyi makinelerle gerçekleştirmeyi; böylece müşterilerine en kaliteli malzemelerle ve güvenilir metotlarla üretilmiş ürünler sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini daima arttıracak politikalarla çalışmalarına yön veren SEM Transformatör, vizyonunu ‘Türkiye’nin ve dünyanın trafo markası olmak’ olarak belirlemiştir.